O nás

Ahoj všem! Jsme Honza a Aytalina, hrdí majitelé bíglice jménem Molly. 🙂

Aytalina a Honza

Jak to všechno začalo

Molly je neúnavný bígl. Utahat jí se nám podařilo snad jenom jednou, když jsme šli na pěší výšlap na Sněžku. Dlouho jsme přemýšleli jakou hračku ji pořídit, aby nebyla hned druhý den v koši. Tak jsme narazili na hlavolam Brick, který nejen naší milovanou Molly zabavil, ale postaral se také i o její mozeček. Od té doby jsme pořídili různé druhy hlavolamů. Molly si hraje s radostí a vždycky se těší jako kdyby hlavolam viděla poprvé. 🙂

Pamlskovače.cz jsou na světě!

Protože věříme, že podobně hravých pejsků jako Molly je spousta a třeba i zrovna Vy máte takového pejska doma, rozhodli jsme se, že pomůžeme i ostatním a připravíme pro ně nejen e-shop, kde si mohou od samotné Molly OTESTOVANÉ hlavolamy a interaktivní hračky pořídit, ale i skvělý zdroj informací o tom, jak se starat o rozvoj inteligence a mentálních schopností pejska.

Hlavolamy zklidňují, trénují logické myšlení a jsou tou nej zábavou. Je to ideální způsob jak strávit kvalitní společné chvíle s pejskem. Hlavolamy pro psy nejsou obyčejnou hračkou což poznáte hned, jakmile ho jednou vyzkoušíte. My už to poznali. Molly je čím dál tím vnímavější a při opakovaném hraní nás nepřestává udivovat, jak si dokáže poradit dokonce i s náročnějšími hlavolamy a chytrými interaktivními hračkami.

Pomůžeme vám! 🙂

Budeme rádi, když tímto způsobem pomůžeme vám a vašemu pejskovi. Kdykoliv se na nás můžete obrátit a rádi vám se vším pomůžeme.