Lidé se nás často ptají

Dali jsme dohromady ty nejčastější otázky, které od našich zákazníků slýcháme nebo otázky o kterých si myslíme, že je na ně dobré znát odpověď.

Ano! Na všechny objednávky nad 1 500 Kč doručujeme po celé České Republice zdarma.
Ano, pokud budete chtít objednávku doručit na výdejní místo Zásilkovny nebo na pobočku České pošty bude Vám automaticky nabídnuto zaplatit objednávku na dobírku v místě pževzetí zboží. Služba je zpoplatněná: Dobířka Zásilkovna – 35 kč, dobírka Česká pošta – 54 kč.
Ano, na veškeré produkty se vztahuje lhůta na vrácení v délce 14 dnů. Pro vrácení zboží musíte vyplnit formulář Odstoupení od kupní smlouvy a poslat nám ho elektronicky na e-mail info@pamlskovace.cz nebo poštou na adresu Aylindo s.r.o., Na Lucberku 263, Králův Dvůr 267 01.
Za zboží můžete zaplatit buď kartou bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay nebo bezhotovostním převodem na bankovní účet č. 2502034082/2010 vedený u Fio banka, a.s. Číslo objednávky slouží jako variabilní symbol, podrobnosti obdržíte v e-mailu po odeslání objednávky. V případě že vyberete způsob dopravy Zásilkovnu nebo Českou poštu, je Vám umožňěno zaplatit objednávku na dobírku v místě převzetí objednávky. Více informací o možnostech platby a dopravy zde
Objednávky odesíláme následující pracovní den do zaplacení. Doručení zásilky obvykle trvá 2 až 5 pracovních dnů. Záleží na tom, jak si dopravce pospíší… 🙂
Většina hlavolamů pro psy pomáhá následujícím způsobem: Zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince; omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa; stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví; jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk; posilují vztah mezi páníčkem a psem. Více se můžete dozvědět i na našem blogu
Ne, to není možné. Ale můžeme vám ho zdarma doručit pokud jste z Berouna nebo Králova Dvora. V případě nákupu nad 1500 Kč doprava po celé České Republice je na nás.
⭐ Sleva 5 % na vše!
Chcete 5% slevu na všechny naše produkty? Stačí vyplnit Váš E-mail a pošleme vám slevový kupón. Navíc vás budeme informovat o všech slevách, nových produktech a článcích.
    Přihlásit se a získat slevu
    Děkuji, slevu nevyužiju